• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YDS Eğitim Seti

YDS EĞİTİM SETİMİZ
ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDE 

Ayrıntılar İçin Tıklayın

 

Site Menüsü
Takvim

Anasayfa

  Her kitap yazılırken, o alanda yazılmış diğer kitaplardan farklı olduğunu iddia eder. Bu kitabın diğer Hafıza Teknikleri kitaplardan ayrılan en belirgin özelliği; Fonetik alfabe‘sidir. Fonetik alfabe demek: sayıları kelimelere dönüştürmek demektir. Bu 100‘lük bir ana sistem olup öncelikle rakamlar harflerle eşleştirilir. Bu alanda kitap yazmış olan yazarlar 100‘lük fonetik alfabe dışına çıkmamışlardır. Kitapları 30 dile çevrilmiş olan Tony Buzan, Aklına Hükmet" Kitabı‘nda 100‘lük ana sistemini 10000‘e çıkarmıştır.

      Elinde tuttuğunuz bu Akıl Sarayınıza Hükmedin kitabı da tek bir sıçramayla 100‘den 10000‘e ulaşan Türkiye‘de ki tek Hafıza Teknikleri kitabıdır. Kitapta verdiği örnekler de Tony Buzan‘dan çok daha fazladır. Dahası Tony Buzan‘dan başlayarak bu alanda kitap yazmış herkesin fonetik alfabesindeki kelimeler birbirinden farklıdır. Örneğin; Tony Buzan‘da 34‘ün karşılığı —mor" iken, Türkiye‘de bu alanda yazılmış kitaplarda: "Mit,nar,çatı,çit..." diye devam eder. Ama Türkiye‘de kime —34" ne diye sorarsanız, herkesteki karşılığı: "İstanbuldur."

     Bu kitap, bahsettiğim temel mantaliteden hareket ederek Fonetik Alfabe‘yi; il plaka kodlarını Temel Hafıza Çivileri‘ni çivileyerek oluşturulmuştur. Herkes gibi siz de bu fonetik alfabeyi çok kolay öğreneceğinizden, yakın zamanda bir potansiyel Akıl Sarayınıza Hükmetmeye adayısınız!

Umarım bu kitap sizin de hayatınızı olumlu yönde değiştirir.

Akıl Sarayınıza Hükmedin E-kitabı İndirmek İçin Tıklayın.

Selami DANIŞMANOĞLU

  2020

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret26450
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.131721.2164
Euro22.594722.6852
Hava Durumu
Saat